Ochrana údajů

Záruka ochrany osobních údajů
 
Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
IMEX GLOBAL, s.r.o. prodává zboží a služby prostřednictvím elektronických médií. Pořizování, zpracování a užívání Vašich zákaznických údajů se řídí přísnými předpisy o ochraně osobních údajů. Pořízené údaje budou zpracovávány a používány firmou IMEX GLOBAL, s.r.o. a jejími smluvními partnery pouze v takovém rozsahu, jaký si vyžaduje realizace Vámi požadovaného obchodu a s ním spojená následná komunikace a péče o zákazníka, vše v souladu se zákonem.
 
Uchovávání Vašich údajů
 
Všechny Vaše osobní údaje jsou zpracovávány a uchovány na zabezpečených servrech firmy IMEX GLOBAL, s.r.o.. Tyto servry jsou chráněny Firewally s kontrolou přístupů proti napadení zvenčí, aby se předešlo nepovolenému přístupu, ztrátě, neoprávněmému užití nebo změnám údajů.
 
Jak používáme Vaše údaje při objednávce?
 
Pokud se rozhodnete objednat u nás služby nebo zboží, potřebuje firma IMEX GLOBAL, s.r.o. pro realizaci objednávky Vaši adresu a údaje pro uskutečnění platby. Tyto údaje jsou firmou IMEX GLOBAL, s.r.o. použity k tomu, aby byla objednávka řádně uskutečněná. K tomu je dle druhu objednávky nutné, aby byly údaje předány v rámci firmy, případně obchodním partnerům či poskytovatelům služeb firmy IMEX GLOBAL, s.r.o. (např. České poště nebo jinému dopravci dopravujícímu zboží). Zpracovávání a uchovávání dat naší firmou se děje v souladu se zákonem.
 
Jak používáme Vaše údaje pro lepší zákaznický servis?
 
Abychom Vám usnadnili nakupování a ušetřili Vám čas strávený na internetu, můžete si ve Vašem Zákaznickém účtu (Vaše údaje) uložit také fakturační adresu a adresu pro dodání zboží. Pak můžete provádět další objednávky mnohem jednodušeji a pohodlněji.
 
Anonymita
 
Jsme oprávněni používat Vaše anonymní informace k těmto účelům: abychom zlepšili naše marketingové a propagační možnosti, k provádění statistických analýz návštěv stránek a jejich obsahu, k zlepšení nabídky a obsahu E-shopu, pro potřeby průzkumu trhu a vytvoření globálních zpráv o nákupních tendencích, zájmech a zákaznické orientaci na zboží. V souladu s podmínkami ochrany osobních údajů smíme uveřejnit naše anonymní návštěvnické statistiky, abychom mohli našim eventuálním partnerům, reklamním zákazníkům a jiným třetím stranám popsat naše servisní nabídky, a tyto dále v souladu se zákonem také používat k dalším účelům.
Uživatelé by také měli vzít na vědomí, že data, která dobrovolně poskytnou do diskuzních fór nebo jiných automaticky generovaných stránek mohou být použita třetí stranou. Takovéto využití osobních informací však nelze kontrolovat a  nemůžeme nést a neponeseme za ně žádnou odpovědnost.
 
 
V případě zájmu o další informace jsme Vám k dispozici na servisním telefonu:
+420 541 215 988  nebo  +420 736 488 300